We hebben altijd een kennismakingsgesprek met de freelance developers die we inzetten
Onze developers zijn specialist op hun vakgebied en zijn Nederlands sprekend
We ontwikkelen zelf al meer dan 10 jaar webapplicaties en begrijpen de techniek
We handelen integer en streven naar kwaliteit en lange termijnrelaties
Symfony Framework (bezoek de officiële site) is een open source MVC framework gebaseerd op PHP. Dit framework is uitermate geschikt voor grote sites en complexe webapplicaties. Symfony is geïnspireerd op frameworks zoals Ruby on Rails, Django en Spring. Voor een Symfony developer biedt dit framework uitgebreide mogelijkheden om geavanceerde applicaties te ontwikkelen.
Symfony is tegenwoordig zo populair dat het ook gebruikt wordt voor andere frameworks. Zo maken de PHP frameworks Laravel en Silex gebruik van verschillende Symfony componenten. Ook Drupal 8 zal gebruik gaan maken van Symfony.
Een groot voordeel is dat Symfony standaard gebruik maakt van bestaande PHP componenten zoals:
Dit framework kan gebruikt worden onder de MIT licentie, het framework kan op hier gedownload worden.
Symfony is uitermate geschikt voor complexe maatwerkapplicaties, voor relatief eenvoudige toepassingen kan Laravel een betere keuze zijn. Lajos.nl bekijkt graag wat voor uw applicatie de beste keuze zou zijn.
Symfony framework is de laatste jaren populair geworden ten koste van Zend framework. Lajos.nl heeft een groot netwerk van hoogopgeleide PHP developers, ook beschikken we over een eigen team van Symfony developers.